Відгуки про компанію Маркет Склад Я-Лапуля
- Нікіта К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Сергей Л.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Замовляв корм з м'ясом, а надіслали корм з куркою!
- Коментар продавця
Дякую за відгук . Завжди раді Вам та Вашим замовленням
- Коментар продавця
Найпростіше рішення було повернути замовлення , друге рішення зателефонувати і як що виникла помилка повернути і ми за власний рахунок відправили Вам . І саме головне сфотографуйте наклейку в правому верхньому кутку там вказано що всередині , бо на звороті мішка усі смаки розписані з етикетками
- Коментар продавця
- Валентина Г.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все дуже добре,швидко зв'язався продавець і оперативно відправив.Дякую за подаруночок, було дуже приємно.
- Коментар продавця
Дякую за відгук . Завжди раді Вам та Вашим замовленням
- Коментар продавця
- Анна М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Продавець і товар хороші.
Але я не зрозуміла доставку 200 грн. Мені так жодна посилка не їхала і то не гараритна. Навіть стовбчик для котів це не габаритне. Тому я не знаю, за що така космічна ціна доставки, ще й з підпискою. Що була знижка, що по повній ціні купила.- Коментар продавця
Дякую за відгук . Завжди раді Вам та Вашим замовленням. Нова пошта підняла ціну на доставку з 1 грудня. Підписка з пром працює не з усіма магазинами , на сторінці товару має бути позначка пром підписки
- Коментар продавця
- Андрій Л.
- Коментар продавця
Дякую за відгук . Завжди раді Вам та Вашим замовленням
- Коментар продавця
- Орест З.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Не відправили товар коли обіцяли, хоча взяли повну оплату на ФОП.
У меседжі якому вели переписку не відписували і не брали трубку. Вийшло дозвониться тільки на телефон. І мені розказали, що то певно нова пошта щось не те зробила. А у кабінеті на пром відображається що комплектується. Що означає що відправки не було.
Не раджу нікому тут замовляти, бо потрібно терміново. А продавець не виконав обіцянки.
Тож краще пошукайте інше місце для замовлень.- Коментар продавця
Вам надали інформацію що посилка запакована і передена в службу доставки вчора (уточнили, що водій заїде запитає чому вона ще не виїхала і на дамо Вам інформацію ). у 96% клієнтів залишається інше враження від співпраці з нами , ви по падаєте в найкращі 4 %
- Коментар продавця
- Дар’я М.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякую за відгук . Завжди раді Вам та Вашим замовленням
- Коментар продавця
- Олена Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякую за відгук . Завжди раді Вам та Вашим зпмовленням
- Коментар продавця
- Дмитро Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Навіть не очікував наскільки швидкої відправки і зручності спілкування. Дякую!!
- Коментар продавця
Дякую за відгук . Завжди раді Вам та Вашим замовленням
- Коментар продавця
- Микола Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Якість відмінна, доставлено вчасно, рекомендую продавця
- Коментар продавця
Дякую за відгук . Завжди раді Вам та Вашим замовленням
- Коментар продавця
