Відгуки про компанію Маркет Склад Я-Лапуля
- Михайло Ч.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Лещенко З.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякую за відгук . Завжди раді Вам та Вашим замовленням
- Коментар продавця
- Євген К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Чудовий магазин, ціни супер, без втрати якості. Швидко відправляють і спаковано без зайвого об'єму. Замовляю вже втретє. Рекомендую
- Коментар продавця
Дякую за відгук . Завжди раді Вам та Вашим замовленням
- Коментар продавця
- Галина К.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякую за відгук . Завжди раді Вам та Вашим замовленням
- Коментар продавця
- Юлія П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
При підписці з доставкою безкоштовно обманюєте .З початку на перший місяць якби знімаете а потім не знімаєте коли людина розрахувалась картою, і так коли приїде замовлення людина оплатить доставку отак ї на"буєте людей !!!!
- Коментар продавця
Як що у вас виникли проблеми з Пром підпискою , вам потрібно звертатися в технічну підримку Прома . Ціна вище заявленої була на товар????Але ви оплатили пром оплатою , так що я розумію що це було про доставку. Як що у вас не получилось з пром доставкою , ми відношення до умов доставки не маємо.
- Коментар продавця
- Елена В.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякую за відгук. Завжди раді Вам та Вашим замовленням
- Коментар продавця
- Лідія Т.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Все гаразд. Дякую.
- Коментар продавця
Дякую за відгук . Завжди раді Вам та Вашим замовленням
- Коментар продавця
- Юля П.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Замовлення скасовано через відсутність післяплати.
- Коментар продавця
Ви спокійно можете купити в інших продавців з накладеним платежем , при замовлені у вас є три види оплати , як що ви не бачите накладений платіж для чого оформлювати замовлення і потім залишати негативний відгук бо так хочете ви ,щоб всюди був накладений платіж????
- Коментар продавця
- Любов Л.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дякую все швидко та якісно
- Коментар продавця
Дякую за відгук завжди раді Вам та Вашим замовленням
- Коментар продавця
- Олена Т.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Собаки їдять добре
- Коментар продавця
Дякую за відгук . Завжди раді Вам та Вашим замовленням
- Коментар продавця
