Відгуки про компанію Маркет Склад Я-Лапуля
- Nastya Z.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дякую за чудовий сервіс і оперативну відправку 🙏
Все отримала швидко, дуже задоволена! Обов’язково замовлятиму ще- Коментар продавця
Дякую за відгук . Завжди раді Вам та Вашим замовленням
- Коментар продавця
- Владислав Ш.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дякую.все як в описі. Рекомендую
- Коментар продавця
Дякую за відгук . Завжди раді Вам та Вашим замовленням
- Коментар продавця
- Яна Ш.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякую за відгук . Завжди раді Вам та Вашим замовленням
- Коментар продавця
- Руслана Ш.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Дуже швидка відправка товарів, рекомендую!
- Коментар продавця
Дякую за відгук . Завжди раді Вам та Вашим замовленням
- Коментар продавця
- Марина Б.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякую за відгук .Завжди раді Вам та Вашим замовленням
- Коментар продавця
- Татьяна Ж.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Товар був доставлений швидко. Якість супер!
- Коментар продавця
Дякую за відгук . Завжди раді Вам та Вашим замовленням
- Коментар продавця
- Андрій С.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Так таке буває що товар закінчується. І для того на протязі години Вам це повідомили , і повернули кошти , щоб ви могли купити в іншого продавця
- Коментар продавця
- Іван Р.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякую за відгук . Завжди раді Вам та Вашим замовленням
- Коментар продавця
- Іван Р.Угода на маркетплейсі Prom.ua
- Коментар продавця
Дякую за відгук . Завжди раді Вам та Вашим замовленням
- Коментар продавця
- Анастасия Д.Угода на маркетплейсі Prom.ua
Корм приехал в порваном мешке , естественно никто не ожидал этого и половина корма на снегу ((( сказали ,что это НП виновата , и надо было осматривать на почте.хотя коробка была целая . Вопрос не решён . Брали корм на дачу соседке пожилой для котов , коты не едят совсем ((( просто зерновой корм , без белка .
- Коментар продавця
Ну доставка несе таку ж відповідальність як і відправники , вам було уточнено що у вас є право повернути товар на протязі 14 днів , але як ви не перевірили його на пошті під камерами то товар назад за ваш рахунок . І де гарантії що ви його привезли додому розкрили насипали котам вони не їдять , давай його повернимо назад , в інши клієнтів не має проблеми з поїданням та доставкою
- Коментар продавця
