Отзывы о компании Маркет Склад Я-Лапуля
- Михайло Ч.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Лещенко З.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякую за відгук . Завжди раді Вам та Вашим замовленням
- Комментарий продавца
- Євген К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Чудовий магазин, ціни супер, без втрати якості. Швидко відправляють і спаковано без зайвого об'єму. Замовляю вже втретє. Рекомендую
- Комментарий продавца
Дякую за відгук . Завжди раді Вам та Вашим замовленням
- Комментарий продавца
- Галина К.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякую за відгук . Завжди раді Вам та Вашим замовленням
- Комментарий продавца
- Юлія П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
При підписці з доставкою безкоштовно обманюєте .З початку на перший місяць якби знімаете а потім не знімаєте коли людина розрахувалась картою, і так коли приїде замовлення людина оплатить доставку отак ї на"буєте людей !!!!
- Комментарий продавца
Як що у вас виникли проблеми з Пром підпискою , вам потрібно звертатися в технічну підримку Прома . Ціна вище заявленої була на товар????Але ви оплатили пром оплатою , так що я розумію що це було про доставку. Як що у вас не получилось з пром доставкою , ми відношення до умов доставки не маємо.
- Комментарий продавца
- Елена В.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
- Комментарий продавца
Дякую за відгук. Завжди раді Вам та Вашим замовленням
- Комментарий продавца
- Лідія Т.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Все гаразд. Дякую.
- Комментарий продавца
Дякую за відгук . Завжди раді Вам та Вашим замовленням
- Комментарий продавца
- Юля П.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Замовлення скасовано через відсутність післяплати.
- Комментарий продавца
Ви спокійно можете купити в інших продавців з накладеним платежем , при замовлені у вас є три види оплати , як що ви не бачите накладений платіж для чого оформлювати замовлення і потім залишати негативний відгук бо так хочете ви ,щоб всюди був накладений платіж????
- Комментарий продавца
- Любов Л.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Дякую все швидко та якісно
- Комментарий продавца
Дякую за відгук завжди раді Вам та Вашим замовленням
- Комментарий продавца
- Олена Т.Сделка на маркетплейсе Prom.ua
Собаки їдять добре
- Комментарий продавца
Дякую за відгук . Завжди раді Вам та Вашим замовленням
- Комментарий продавца
